Życiowe historie miłosne

Życie u różnych ludzi układa się…różnie. Nikt nie może powiedzieć, że ma takie same życie, bowiem zawsze znajdzie się jeden taki element, który sprawi, że odróżni nas od innych osób. Na nic w życiu dzisiejszym nie ma reguły. Czasem układamy sobie coś tak jak być powinno, ale jednak nam nic nie wychodzi i nic nie układa się po naszej myśli. W szczególnie, jeżeli chodzi o miłość. Jest to takie uczucie, którego nikt nie jest w stanie zaplanować. Nawet wtedy, jeżeli życie miłosne wydaje się już do końca dokładnie bardzo mocno poukładane. O czymś takim opowiada doskonale znana Natalia Sońska w swojej książce “Wszystkie nasze dni“.

Życie jak z marzeń

Autorka to prawniczka, która pracuje w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych. Spełnia się w swojej pracy, jednak jak sama przyznaje pisanie książek jest jej pasją. Co już zresztą nie raz udowodniła swoim czytelnikom, którzy z wielką niecierpliwością oczekują na jej kolejne propozycję. Sońska ma swoje cele, które chce ambitnie realizować i nigdy się nie poddaje w ich realizacji. Tacy sami lub trochę podobni są bohaterowie z jej książki. Z kim tym razem czytelnicy będą mieli do czynienia? Oto Nina Stępień. Młoda i bardzo ambitna kobieta, która cieszy się, że może realizować postawione sobie dość wysoko cele. Ukończyła dobrą szkołę i postanowiła założyć własną firmę, która była jej prawdziwym marzeniem. Teraz prowadzi jedną z najlepszych firm ślubnych, a wiele klientek marzy o tym, aby to właśnie Nina zaplanowała ich ślub. Nina ma własną firmę i ukochanego faceta przy boku – życie jak z marzeń.

Życiowa burza mentalna

Nina kocha Mateusza z którym jest związana już od bardzo długiego czasu. Wie, że to człowiek z którym chce spędzić życie. O ile jednak wszystkim pięknie organizuje śluby, o tyle sama nie spieszy się do tego, aby taki ślub ze swoim ukochanym wziąć. Tylko, że Mateusz bardzo by tego chciał, aczkolwiek nie naciska mocno na Ninę. Mówią, że miłość poczeka, ale czy wszyscy są tego tak samo mocno pewni? Czy Mateusz będzie wiernie stał zawsze przy boku Niny? I co do tego wszystkiego ma pewna Sylwia? Co się stanie gdy na horyzoncie pojawi się były chłopak? “Wszystkie nasze dni” to niespodziewanie piękna książka, która ma bardzo ciepłych i pozytywnych bohaterów. Nie ma tu żadnych negatywów, ponieważ wszyscy bohaterowie to ciepłe i bardzo pozytywne dusze – każda na swój sposób. Tak ciepła i wspaniała książka to jedna z najlepszych opowieści o miłości i życiowych przebojach ostatnich czasów.

Ludzie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com