Miłość i inne przypadki

Książki o tematyce miłosnej niezmiennie zachwycają wszystkich czytelników. W głównej mierze kobiety, które z przyjemnością sięgają po losy coraz to nowych bohaterów, którzy mają to “nieszczęście”, że ich historie miłosne są bardzo skomplikowane i nie zawsze prowadzą od razu do szczęśliwego zakończenia. Jeżeli ktoś szuka czegoś fajnego i pomysłowego, co rozproszy szarość jego dnia, to koniecznie powinien sięgnąć po książki, ponieważ tam znaleźć można wszystko. Taką ciekawą książką jest “Wszystkie nasze dni” pochodzące od Natalii Sońskiej (https://www.taniaksiazka.pl/wszystkie-nasze-dni-natalia-sonska-p-1378846.html).

Spełnione marzenia

Nina Stępień znajduje się w takim momencie swojego życia, że może przyznać iż przynajmniej część marzeń udało jej się sukcesywnie zrealizować – biorąc pod uwagę fakt, że tak naprawdę nie jest wcale starą osobą. Wręcz przeciwnie. Skończyła szkołę z wyróżnieniem. Wie dużo i chce wiedzieć jeszcze więcej. A do tego chce zrealizować cele, jakie sobie stawia krok po kroku. Teraz patrząc na swoje życie uznaje, że może odhaczyć kolejny punkt, a mianowicie własna firma działająca w branży ślubnej. Nina tak wszystkim pokierowała, że teraz zdecydowana większość przyszłych Panien Młodych chce, aby to ona zorganizowała jen ślub. A kolejka jest naprawdę długa. Tak, jako konsultantka ślubna Nina bardzo mocno przykłada się do pracy i wszystkie pomysły zawsze realizuje z wielką pasją i zaangażowaniem. Nie tylko praca przynosi Ninie satysfakcję, Przy jej boku jest Mateusz – ukochany facet, który zawsze wspiera ja w jej dążeniach i w realizacji wszystkich pomysłów.

Dziwne koleje życiowe

Wydawać by się mogło, że życie Niny jest poukładane. Dlaczego jednak jako szczęśliwa konsultantka ślubna, Nina nie dąży do legalizacji swojego związku? Mateusz nie ukrywa, że chciałby ślubu. Mówi, że poczeka za Niną. Ale jak długo? Na szczęśliwym życiu Niny zaczynają pojawiać się pewne zadry. Albo zaczyna jej się chyba coś wydawać, że Mateusz ją okłamuje. Coś się wydarzyło i Nina lekko zaczyna się niepokoić. Niby wszystko jest już dobrze. Wszystko wróciło do normy, ale pojawia się pewna Sylwia, która coś zaczyna psuć pomiędzy nią i Mateuszem. Na dodatek jeszcze pojawia się były chłopak, który chyba też chce coś zamieszać w życiu konsultantki ślubnej. “Wszystkie nasze dni” Natalii Sońskiej to ciepła i bardzo pozytywna książka, gdzie nikt nie doczeka się złych bohaterów. Świat ukazany z różnych perspektyw jest bardzo ciekawy i wciąga do dna. Do tego momentu, aż zadowolony czytelnik nie pozna finału tej wspaniałej i jakże romantycznej książki.

Ludzie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com